Natura w Twoich rękach

Bezpłatne warsztaty ceramiczne i majsterkowanie w Homepark Janki

Zapraszamy do Homepark Janki!

15 czerwca (sobota)

godz. 11:00–19:00

Zarezerwuj miejsce już dzisiaj!

  WARSZTATY CERAMICZNE

  ZOSTAŃ RZEŹBIARZEM!
  Każdy kto będzie miał ochotę, duży i mały, dziecko i dorosły będzie mógł spróbować sztuki ceramicznej i stworzyć własne, unikatowe dzieło od zera. Będzie można zrobić zwykły – niezwykły kubek, miseczkę czy inne naczynie, ale i również wyszukaną rzeźbę. W tajniki tworzenia i ozdabiania ceramiki krok po kroku wprowadzi ceramiczka Małgorzata Maier. Gwarantujemy dobrą zabawę, wspaniały czas relaksu i piękne, użytkowe, stworzone własnoręcznie prace, które autor będzie mógł zabrać do domu. (jednak tworzenie ceramiki to dłuższy proces, więc wysuszone i wypalone prace będzie można zabrać do domu po dwóch tygodniach).
  Zapisz się – liczba miejsc ograniczona!

  WARSZTATY Z TOCZENIA

  WYTOCZ Z DREWNA PIĘKNĄ MISĘ!
  Wytocz z drewna piękną misę razem z Alicją w Krainie Drewna! – warsztaty tokarskie. Szczypta techniki, stanowczość i intuicja wystarczą. Dłuta, tokarki i drewno weźmie Alicja oraz przeprowadzi was przez fascynujący proces wyciągania misy z pnia drewna. Przekonaj się, że tokarstwo to ciekawe i bardzo satysfakcjonujące zajęcie, a własnoręcznie wykonana misa będzie nie tylko wspaniałym wspomnieniem, ale i ozdobą Twojego domu.
  Zapisz się – liczba miejsc ograniczona!

  WARSZTATY STOLARSKIE

  WYTNIJ Z DREWNA PODSTAWKĘ NA TELEFON!
  Jak z bezkształtnych elementów zrobić fajny przedmiot? Użyczymy drewna, profesjonalnych narzędzi i pomocnej dłoni abyście mogli zbudować z drewna konstrukcję wieszaka, albo podstawkę pod telefon. Reszta, czyli kreatywne ozdabianie i malowanie projektu zależą od Waszej wyobraźni. Majsterkowanie i zabawa formą daje poczucie sprawczości, a twórczy odpoczynek od codzienności to cenny czas. Dołącz do nas!
  Zapisz się – liczba miejsc ograniczona!

  PONADTO ZAPRASZAMY NA MNÓSTWO DODATKOWYCH ATRAKCJI!

  WARSZTATY Z TWORZENIA KADZIDEŁ SŁOWIAŃSKICH ORAZ SOLI INHALACYJNO-KĄPIELOWYCH

  STWÓRZ SWOJE KADZIDŁO!

  Podczas zajęć pokażemy, jak łączyć kompozycje olejków eterycznych, z ziołami i stworzyć unikalne mieszanki, dostosowane do Twoich potrzeb. Przekażemy Ci narzędzia, które pozwolą wprowadzić odrobinę dobrej energii, natury, zdrowia i holistycznego podejścia do duszy i ciała. Wśród nich znajdziesz:
  • Różdżka (kadzidło) Przygotowane z ziół i kwiatów, które znajdziesz we własnym otoczeniu. Nasze kadzidła to nie tylko aromatyczne doznanie, ale także narzędzie, które możesz wykorzystać z intencją, aby wnieść harmonię do swojego życia.
  • Zdrowie i odporność (sól “Ziołowe kryształki” ) Na warsztatach nauczymy Cię również, jak przygotowywać magnezowo-potasowe sole kąpielowe z dodatkiem ziół, które wspomogą Twoje zdrowie i samopoczucie.
  Wszystko to doprawione ziołami i kwiatami, owiane bukietem zapachów, akord po akordzie.
  Wykorzystaj te narzędzia z intencją.
  To w nas jest wszechświat, energia kosmosu.
  Dołącz do nas i odkryj, jak możesz zharmonizować swoje życie za pomocą naturalnych aromatów i składników.
  Czekamy na Ciebie! Ziołowe Pola

  POKAZY PRODUKCJI LIZAKÓW

  POCZUJ SIĘ JAK CUKIERNIK!
  Zastanawiasz się jak powstają uwielbiane przez wszystkich lizaki? Natalia Lewandowska, uczestniczka programu „Mam Talent”, zaprezentuje proces tworzenia lizaków. Wybierzcie kolor i smak masy lizakowej i odkryjcie tajemnice tych słodkich przysmaków. Dołącz do nas!

  DODATKOWE ATRAKCJE

  Na miejscu w Homepark Janki w trakcie wydarzenia znajdą się również dwa foodtrucki: Kaff & Race z pyszną kawą oraz Street Food z chrupiącymi frytkami, na które rozdawane będą darmowe vouchery.

  To nie wszystko! Podczas wydarzenia “Natura w Twoich rękach”, będziecie mogli zakupić ekologiczne, organiczne i wegańskie produkty w stoisku Ziołowe Pola! Wszystkie produkty powstają w małej, rodzinnej manufakturze i będą świetnym pomysłem na prezent.

  • zapachowe świece olejowe z pestek słonecznika
  • kadzidła słowiańskie do okadzania
  • “Ziołowe kryształki”, czyli sole potasowo-magnezowe z olejem, eterycznymi kwiatami i ziołami do aromaterapii
  • spersonalizowane “Kociołki Wiedźmy” z minerałami
  • mydła olejowe z wytłoczyn pestek i roślin
  • kostki zapachowe do kominków z wosku i pestek słonecznika
  • zawieszki zapachowe do szafy z wosku i oliwy z oliwek

  W pozostałych salonach Homepark Janki tego dnia, szukajcie specjalnych zniżek dla gości!

  Nie może Was zabraknąć!

  Partner wydarzenia: