Franke – nowa bateria Icon Semi-Pro łączy w sobie elegancję z funkcjonalnością

Zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół, bateria kuchenna Icon Semi-Pro stanowi harmonijne połączenie formy i funkcji. Wyróżnia ją prosty, nowoczesny kształt i eleganckie wykończenie w matowej czerni, które podbija współczesne kuchnie.

Franke, nowa bateria Icon Semi-Pro w modnej matowej czerni

Maksimum funkcji

Model Semi-Pro uzupełnia linię baterii Icon. Nowość Franke może zostać zainstalowana na wyspie kuchennej, a także w ciągu zabudowy pod górnymi szafkami. Model wyposażony jest w ruchomą wylewkę z funkcją prysznica, która pozwala na precyzyjne sterowanie strumieniem wody. Dotrzemy nią w każdy kąt zlewozmywaka, a prysznic będzie niezastąpiony do opłukiwania delikatnych warzyw i owoców oraz mycia dużych naczyń, które nie mieszczą się do zmywarki. Z kolei zwarty strumień laminarny eliminuje większość rozprysków i ułatwia codzienne czynności jak mycie czy napełnianie naczyń.

Wyrafinowana elegancja w czerni

Utrzymany w matowej czerni model Semi-Pro jest odpowiedzią na najważniejsze trendy w urządzaniu kuchni. Całkowicie czarne urządzenia gwarantują harmonijny, elegancki efekt, stąd coraz większa ich popularność. To jest szczególnie widoczne w przypadku kuchni otwartych na salon, w których dobór materiałów wykończeniowych oraz urządzeń musi podkreślać reprezentacyjny charakter wnętrza. Ważną rolę w tym względzie pełni bateria, która jest jednym z bardziej obecnych elementów w kuchni. Za sprawą matowej czerni model Icon Semi-Pro, mimo swojej wielkości, subtelnie wtapia się w każdą zabudowę i wnętrze. Czerń wykończenia warto kontynuować również na zlewozmywaku, okapie, płycie indukcyjnej, piekarniku i innych sprzętach. Dzięki temu stanie się ona estetyczną klamrą, a urządzenia nabiorą nowoczesnego charakteru i ponadczasowego stylu.

Bateria Icon Semi-Pro zadowoli pasjonatów gotowania oraz wyczulonych na detale estetów. Oryginalne wzornictwo oraz zaawansowane funkcje zapewniły naszej nowości nagrodę Red Dot 2023. Warto podkreślić, że jest to już trzecia nagroda dla linii Icon” – komentuje Katarzyna Niezabitowska-Baj, PR & Event Manager Franke.

Więcej informacji Icon Wyciągana wylewka z prysznicem (franke.com)

Franke, nowa bateria Icon Semi-Pro – funkcja prysznica oraz zwarty strumień laminarny