Franke – nowy okap wyspowy Mythos T-Shelf w stylu industrialnym

Okap jak mała architektura

 

W nowoczesnej kuchni okap otwiera znacznie więcej możliwości, niż tylko pochłanianie zapachów i wilgoci. Warto pomyśleć o nim jak o małej architekturze. Funkcjonalnej, wielowymiarowej i szykownej. Wszystkie te cechy ma okap wyspowy Mythos T-Shelf firmy Franke.

 

Franke, nowy okap wyspowy Mythos T-Shelf

 

Wyspa kuchenna jest dzisiaj popularnym sposobem poszerzania przestrzeni do gotowania. Staje się ona miejscem gromadzącym rodzinę, przyjaciół, zachęcającym do wspólnych aktywności. Jej funkcjonalność i estetyka są o tyle istotne, że wyspa znajduje się zawsze w miejscu centralnym, reprezentacyjnym. Z tą myślą firma Franke zaprojektowała okap, który tworzy wraz z nią zmysłową i wyrafinowaną scenerię.

 

Nowoczesny design

Matowo czarne wykończenie, 180 cm długości, półki z przydymionego szkła z udźwigiem do 5 kg oraz możliwość korzystania z każdej strony. Połączenie funkcjonalności i piękna z liniami charakterystycznymi dla popularnego stylu industrialnego. Okap Mythos T-Shelf to idealne dopełnienie nowoczesnej, eleganckiej wyspy kuchennej. Designerskie urządzenie klasy premium szwajcarskiej marki Franke. Wyróżnia go symetria, przemyślana linia i architektoniczna logika, która podpowiada, jak maksymalnie wykorzystać jego funkcjonalność.

 

Efektywna technologia

Wszechstronna funkcjonalnośćOkap ma swoje określone, podstawowe zadania. Mythos T-Shelf znakomicie sobie z nimi radzi. Przede wszystkim może funkcjonować w dwóch opcjach do wyboru: jako pochłaniacz (z recyrkulacją) lub wyciąg podłączony do kanału wentylacyjnego. Oba są przy tym równie i nieprzeciętnie wydajne (do 750 m3 /h) w procesie oczyszczania powietrza, uwalniania kuchni od niechcianych zapachów i oparów. Co ważne, okapy wyposażone są w technologię redukcji gołości Sound Pro, zapewniającą cichą pracę. Poziom hałasu jest naprawdę minimalny i nie przeszkadza w rozmowach podczas wspólnego gotowania czy słuchania muzyki.

 

Wszechstronna funkcjonalność

Mythos T-Shelf oferuje również, oprócz swojej wyjątkowej wydajności, przyjazne i budujące miłą atmosferę źródło światła. Stanowią je dwa pasy LED z funkcją inteligentnego ściemniania, pozwalającą ustawiać natężenie pod kątem wykonywanych czynności lub do zbudowania odpowiedniej atmosfery. Ogromną zaletą okapu jest również możliwość korzystania z niego ze wszystkich stron, bo to przy okazji funkcjonalna przestrzeń służąca przechowywaniu wszystkiego tego, co chcemy mieć pod ręką. Na półkach możemy również eksponować ziła w doniczkach czy też rozmaite ozdoby i dekoracje. Okap zapewnia więc pełną personalizację przestrzeni nad wyspą, która tym samym staje się jej estetyczną kropką nad i.

 

Franke, nowy okap wyspowy Mythos T-Shelf

 

Franke, nowy okap wyspowy Mythos T-Shelf

 

 

Sklepy objęte wydarzeniem: