Kuchenne ewolucje w Homepark Janki – od projektu po montaż!

 

 

Kuchnia to serce każdego domu, dlatego warto zadbać o jej przemyślaną aranżację, która będzie zarówno funkcjonalna, jak i nowoczesna. W Homepark Janki znajduje się niezwykle szeroka oferta salonów oferujących wysokiej jakości meble i wyposażenie kuchni, oferując indywidualne projekty, produkcję i montaż, jak:

* AS-MEB
* Black Red White
* Ernest Rust
* Halupczok
* Nolte

W Showroom Franke na ponad 300 m2 dodatkowo dostępna jest bogata oferta armatury kuchennej, w tym nowoczesne baterie filtrujące wodę i systemy do zarządzania odpadami. W ofercie znajdują się również piekarniki, płyty grzewcze, okapy, chłodziarki, zmywarki i ekspresy do zabudowy, a także baterie kuchenne i zlewozmywaki.

W Homepark Janki znajdą Państwo mnóstwo inspiracji do stworzenia idealnej kuchni, w której wyposażenie projektowane jest zgodnie z najpopularniejszym ostatnio nurtem „smart home”, zgodnie z którym wszelkie elektroniczne rozwiązania mają ułatwić domownikom funkcjonowanie w przestrzeni mieszkalnej.

Zintegrowanie wszystkich urządzeń z systemem sterowania za pomocą smartfona umożliwia między innymi zdalne włączenie zmywarki, ekspresu do kawy, piekarnika, czy włączenie nastrojowej muzyki bądź odsłonięcie i zasłonięcie rolet. Dzięki integracji urządzeń z systemem sterowania za pomocą smartfona, funkcjonowanie w kuchni staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Aranżacje nowoczesnych kuchni w Homepark Janki to przyszłość funkcjonalności i designu, która w pełni wykorzystuje potencjał dostępnych rozwiązań technologicznych.

Sklepy objęte wydarzeniem: