Nowy salon Nolte w Homepark Janki już otwarty!

 

Nolte Küchen, to jeden z największych niemieckich producentów mebli kuchennych. Kuchnie Nolte są w 100% produkowane w Niemczech i eksportowane do ponad 60-ciu krajów na całym świecie. Każdego dnia firma produkuje 880 kompletów mebli kuchennych.

Ponad 60 lat doświadczenia w produkcji mebli zaowocowało licznymi międzynarodowymi nagrodami i certyfikatami jakości. Kuchnie Nolte zdobyły uznanie zarówno wśród Architektów, Projektantów, jak i wśród Klientów indywidualnych.

Oferta Nolte Küchen, to 30 kolekcji frontów wykonanych w różnych technologiach. Kuchnie lakierowane matowe i w połysku, kuchnie laminowane i fornirowane. Laminaty imitujące drewno, kamień, a nawet metal.

Salon kuchni Nolte Janki, to kolejny z sieci salonów Nolte Warszawa. Studia projektowe Nolte można odwiedzić w największych warszawskich centrach wyposażenia wnętrz. Teraz również w Parku Handlowym Homepark Janki.

Kuchnie Nolte Warszawa to najstarszy i największy w Polsce partner Nolte Küchen. Projektanci mają ponad dwadzieścia lat doświadczenia w projektowaniu mebli kuchennych, dzięki temu potrafią maksymalnie wykorzystać przestrzeń do stworzenia unikalnego projektu kuchni.

Jakość produktu, z którym firma pracuje, ma dla nich zasadnicze znaczenie. Jednak równie ważną rzeczą jest jakość obsługi. Zdają sobie sprawę, że kuchnie Nolte są produktem klasy premium, dlatego każdy ich klient ma czuć się wyjątkowo. Firma realizuje projekty kompleksowo – od sporządzenia pomiarów, przez przygotowanie projektu, zamówienie materiałów, dostawę, aż do montażu.

W salonach Nolte możecie zobaczyć kilkadziesiąt ekspozycji mebli kuchennych wykonanych według ich autorskich projektów. Firma współpracuje z producentami markowych sprzętów AGD. Ugruntowana na rynku pozycja budzi zaufanie zarówno wśród Klientów, jak i wśród partnerów handlowych. Dzięki temu partner Nolte Warszawa jest w stanie zaoferować wyjątkowe, preferencyjne warunki zakupu sprzętów AGD, jak choćby bezpłatna przedłużona gwarancja.

Sklepy objęte wydarzeniem: