Salon Dekoria w Homepark Janki już otwarty!

 

Marka Dekoria to jedna  z najbardziej znanych i cenionych marek w branży dekoracji wnętrz.  Ścisła współpraca ze znanymi producentami tkanin, światowymi projektantami i dostawcami artykułów dekoracyjnych gwarantuje, że bogata oferta produktów jest zgodna z najlepszymi trendami w aranżacji wnętrz.

Dekoria to również jeden z największych sklepów internetowych – w ofercie znaleźć można ponad 50 tysięcy oryginalnych i niepowtarzalnych produktów do dekoracji wnętrz, gotowych oraz szytych na miarę. Od 15-u lat firma działa z sukcesem na rynku polskim oraz posiada 15 e-sklepów zagranicznych. Współpracuje z architektami, projektantami, sklepami i hotelami.

To również miejsce, gdzie każdy znajdzie mnóstwo inspiracji, jak urządzić swoje wnętrze. Dwa razy w roku marka publikuje obszerne katalogi on-line, w których przedstawia propozycje aranżacji wnętrz, inspiruje, jak za pomocą tkanin i dodatków dokonać szybkiej i niedrogiej metamorfozy naszych wnętrz.

W ofercie Dekoria.pl znajdziemy nie tylko rolety, zasłony, poduszki, pościel, ręczniki czy inne tekstylia domowe ale również stylowe dodatki m.in. dywany, ceramikę, zegary, lampy, obrazy oraz meble.

 

Z okazji otwarcia, w dniach 3-17 października, na Klientów czeka rabat -20% na cały asortyment!

Szczegóły znajdziecie tutaj: https://www.dekoria.pl/salon-dekoria-homepark-janki,i518.html

 

Zapraszamy!