Vision Express Janki – dla zdrowia i urody Twoich oczu

Szukasz salonu optycznego z szeroką ofertą, w dobrej lokalizacji? Wszystko, czego Ci potrzeba znajdziesz w Vision Express Janki! Dodatkowo w centrum handlowym Homepark Janki przy okazji załatwisz  masę innych rzeczy!

Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów, a ponieważ jest tak wyjątkowy i wrażliwy, należy o niego odpowiednio dbać. Jeśli potrzebujesz soczewek kontaktowych, okularów, oprawek lub innych akcesoriów bądź usług optycznych, koniecznie odwiedź salon Vision Express w Jankach!

Vision Expres Janki – soczewki, okulary, akcesoria
Vision Express to brytyjska firma medyczna, której misją jest kompleksowe dbanie o zdrowie oczu. Jest liderem branży optycznej, a jej siec w Polsce obejmuje dziś ponad 200 salonów. W szerokiej ofercie można znaleźć setki okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, soczewki kontaktowe, modne oprawki, a także wszystkie inne akcesoria, takie jak: pokrowce, ściereczki do przecierania, łańcuszki itp. Bardzo zróżnicowany asortyment preparatów przeznaczonych do czyszczenia oraz konserwacji pozwala skompletować zestaw niezbędny do pełnego i profesjonalnego zadbania o wzrok.

W oddziałach można przeprowadzić badanie wzroku lub zasięgnąć porady wyspecjalizowanej obsługi, np. w kwestii doboru oprawek. Firma gwarantuje dodatkowo serwis, pakiet gwarancji, a także ubezpieczenie. Na miejscu można również wyprostować zauszniki i dostosować ich szerokość.

Okulary oferowane Vision Express to najczęściej produkty uznanych marek. Każdy znajdzie tu coś zgodnego ze swoimi potrzebami, gustem i zakresem cenowym, a estetycznie dobrane oprawki mogą stanowić ważny dodatek w codziennych stylizacjach.

Częste promocje i wyprzedaże umożliwiają kupno profesjonalnych okularów w niezwykle korzystnych cenach, zwłaszcza kiedy zdecydujemy się na zakup dobrych okularów przeciwsłonecznych ze wszystkimi niezbędnymi filtrami. Markowe oprawki to nierzadko spory wydatek w Vision Express Janki można je kupić z dużą zniżką.

Dlaczego warto wybrać się do Vision Express Janki?
Vision Express Janki znajduje się na terenie Homeparku, który składa się z ponad 40 różnych sklepów wnętrzarskich, meblowych, kosmetycznych, spożywczych i wielu innych. Świetna lokalizacja (zbieg trasy S8 oraz DK 7) oraz ponad 2 tys. miejsc parkingowych są ogromnymi atutami tego miejsca. To niezwykła wygodna – przy okazji jednej wyprawy do Vision Express możesz dodatkowo zrobić zakupy spożywcze lub kosmetyczne, bądź dokupić coś do domu.

Wybierając się po soczewki kontaktowe czy oprawki do okularów można za jednym razem załatwić wiele innych spraw. Na miejscu znajduje się także m.in. placówka pocztowa, oddział banku PEKO S.A., kantor i pralnia chemiczna. Jeśli zgłodniejesz, możesz co nieco przekąsić w jednej z dostępnych restauracji. Dodatkowo na terenie Centrum Handlowego Janki znajduje się też świetnie wyposażony Gravitan Health and Sport Club z ciekawą ofertą zajęć sportowych dla osób w każdym wieku.

Jeśli zależy Ci na czasie, wybierz wygodną lokację, w której możesz przy okazji załatwić wiele innych obowiązków. Salon Vision Express Janki jest miejscem, w którym znajdziesz wszystkie środki oraz akcesoria niezbędne do dbałości o zdrowie i higienę wzroku, a także stylowe oprawki do okularów. Częste promocje, szeroka oferta i zróżnicowany asortyment czekają na Ciebie!