Weekend z Dekoratorem w sklepach Flügger farby

Początek roku szkolnego to czas pełen emocji zarówno dla dziecka, jak i rodziców. Spraw, aby stawianie czoła nowym wyzwaniom było przyjemniejsze! Odśwież pokój Twojego dziecka i stwórz dla niego inspirującą przestrzeń, która umili pracowite popołudnia i wesprze kreatywny rozwój w domowym zaciszu.

Nie masz pomysłu na to, jak w łatwy sposób odświeżyć pokój dziecka lub nastolatka? Skorzystaj z porady naszego dekoratora! Razem z pociechą odwiedźcie sklep Flügger farby, a nasz specjalista pomoże Wam zaplanować wybrać kolory pasujące do wnętrza, Waszych potrzeb i wizji.

Zastanawiasz się nad remontem innych pomieszczeń albo tarasu czy ogrodu? Skorzystaj z indywidualnej porady w sklepie Flügger farby! Zajrzyj do nas, jeśli potrzebujesz wskazówek przy wyborze farb, tapet albo narzędzi malarskich.

Chcesz umówić się na konkretną godzinę i nie tracić swojego czasu? Przed wizytą skontaktuj się z salonem Flügger farby w Homepark Janki i zapisz się na konkretny dzień i godzinę konsultacji.

Telefon: 22 720 46 81

Aby skorzystać z porad dekoratora:

  1. Zrób zdjęcie wybranego pomieszczenia lub zabierz ze sobą jego plan. Możesz przygotować również dokładne wymiary swojego mieszkania!
  2. W dniach 24-25.08 przyjdź do wybranego salonu Flügger farby w Homepark Janki i skorzystaj z konsultacji.

Zapraszamy na konsultacje!

Warszawa, Homepark Janki, Pl. Szwedzki 3

Godziny konsultacji: 12:00 – 18:00

Co czeka na Ciebie podczas Weekendu z dekoratorem?

  • Bezpłatne porady profesjonalnego dekoratora
  • Vouchery rabatowe
  • Pyszna kawa
  • Kącik zabaw dla dzieci
  • Kreatywne miejsce pełne inspiracji

Sieć sklepów Flügger farby to bogactwo kolorów, skandynawska trwałość i wyszukany design. Odnajdziesz go w farbach do wnętrz i elewacji, szerokiej gamie produktów do drewna oraz ponad 400 unikalnych wzorach tapet. W salonach Flügger farby zakupisz również masy szpachlowe, narzędzia malarskie i wszystkie produkty uzupełniające, które będą Ci niezbędne do pracy malarskiej.

Sklepy objęte wydarzeniem: