Zapraszamy do nowego salonu Atlas Kuchnie w Homepark Janki!

 

Zapraszamy do nowego salonu Atlas Kuchnie w Homepark Janki!

 

Firma Atlas Kuchnie należy do czołówki polskich producentów mebli kuchennych. Od ponad 30 lat Atlas Kuchnie oferuje nam najwyższej jakości materiały i perfekcyjne wykonanie mebli kuchennych. Szeroki wachlarz dostępnych rozwiązań pozwala tworzyć niepowtarzalne aranżacje i kuchnie dopasowane do każdego wnętrza. Kuchnie klasyczne, nowoczesne i wyróżniające się designem kuchnie prestige. 40 modeli frontów dostępnych jest w ponad 200 kolorach i 5 różnych typach wykończeń.

 

W nowym salonie kuchni Atlas znajdziecie sprawdzoną jakość polskiego producenta w nowej odsłonie. W Homepark Janki czeka na Was zupełnie nowy projekt współpracy Atlas Kuchnie i firmy Interio. Obie firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży mebli kuchennych: Atlas Kuchnie – jako producent, Interio – jako studio projektowe i dystrybutor kuchni na zamówienie.

 

Projektanci Interio od lat tworzą wyjątkowe wnętrza. Przez ponad 20 lat działalności firmy powstały setki projektów i wspaniałych realizacji. Wieloletnie doświadczenie w branży mebli kuchennych, to nie tylko umiejętność projektowania wyjątkowych wnętrz. To także, a może nawet przede wszystkim doświadczenie w sprawnej i profesjonalnej realizacji każdego zlecenia. Sprawdzony zespół projektantów, doświadczeni montażyści i wypracowane przez wiele lat zasady współpracy tworzą podstawy naszego sukcesu. Silny partner, to silna marka – to dewiza, którą kierujemy się w naszej pracy!

Sklepy objęte wydarzeniem: